Muži: Další domácí porážka

FC AJAX Bezměrov : TJ Roštín 2:4 ( 1:0)

branky: 11. Miroslav Pecho 1:0, 73. Patrik Daněk 2:3

Sestava: Aleš Vejtasa – Dominik Bleša, Jakub Ulehla, Lukáš Poledňák ( 54. Tomáš Zatloukal), Drahomír Pavelka ( 64. Jakub Komárek)- Patrik Houra ( 59. Patrik Daněk), Vít Bleša, Roman Hadraba, Daniel Židlík- Miroslav Pecho ( 87. Štěpán Španiel), David Opluštil

V domácím prostředí se nám letos hrubě nedaří. První poločas se hrál v naší režii. A když v 11. minutě Miro Pecho  vstřelil po přihrávce Davida Opluštila první gól, vypadalo to na druhou výhru na domácí půdě.  Celý první poločas vypadal velmi dobře a na hru se konečně dalo dívat.

Ovšem hned úvod druhé půle zapadal do předchozích výkonů. Soupeři se podařilo vyrovnat po rychlém protiútoku. Ještě hůře bylo po hodině hry, kdy se hosté dostali do vedení. Ne že bychom neměli šance na vyrovnání, ale koncovka našich hráčů je dlouhodobě tragická. A tak přišel další trest. Po chybě brankáře Vejtasy, který s míčem skončil za brankovou čárou, z přímého kopu šli hosté do dvoubrankového vedení. Sice hned vzápětí snížil dorážkou střídající Patrik Daněk, ale bohužel se vyrovnat nepodařilo. V poslední minutě naopak  z pokutového kopu hosté potvrdili své vítězství.