FC AJAX Bez měrov: TJ Ludkovice 2:2 ( 0:1) PK 3:4

branky: 53. Filip Flores 1:1, 57. Patrik Daněk 2:1

Sestava: Matěj Polášek – Jakub Komárek, Lukáš Poledňák, Patrik Strážnický- Patrik Houra, Aleš Vejtasa, Matyáš Španiel, Štěpán Španiel, Adam Vožda, – Patrik Daněk, Ondřej Loučka

Matěj Doležel, Filip Flores

V domácím utkáni jsme přivítali druhý celek tabulky. V utkání jsme měli sice jasně navrh, ale zase nás brzdili neproměněné šance. Hosté tak šli do vedení 1:0 a vyhráli i tak první poločas.

V druhém poločase nejprve vyrovnal nováček v naší sestavě Filip Flores.  Ten tak přidal už druhý gól ve třetím svém zápase. Do vedení nás zanedlouho  dostal Patrik Daněk a vypadalo to na další tři body. Zvlášť když se nechal vyloučit jeden z hráčů hostí a dohrávali o deseti. Bohužel tři minuty před koncem ze standardní situace se hostům podařilo vyrovnat.

O vítězi tak rozhodovali pokutové kopy, kde byli úspěšnější hosté. Touto prohrou jsme klesli na ž. místo v tabulce.

Na obrázku může být: 4 lidé, sportující lidé, stojící lidé, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 1 osoba, sportující a venkuNa obrázku může být: 4 lidé, sportující lidé, tráva a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé a venku