U15:Jasná výhra nad Hulínem

FC AJAX Bezměrov: SK Spartak Hulín 4:0 (2:0)

branky: 5. Aleš Vejtasa 1:0, 35. Aleš Vejtasa 2:0, 67. Aleš Vejtasa 3:0, 69. Aleš Vejtasa 4:0

Sestava: Ondřej Morkus- Daniel Böserle, Jan Vrána, Dan Kobliha, Vojtěch Krupař- Patrik Spálovský, Kristýna Zachová, Filip Ondráček, Karolína Vránová- Hashem Ghothim, Aleš Vejtasa

Jiří Krupař, Drahomír Pavelka, Lukáš Horák, Matyáš Kobliha

V jednoznačném zápase se naši starší žáci představili v domácím prostředí proti Hulínu. V úvodu zápasu skóroval Aleš Vejtasa  a udal ráz zápasu. Další velké šance zůstaly nevyužity. A tak další Alešův gól přišel až v závěru poločasu.

Ve druhém poločase pokračovala naše převaha a neproměňování šancí. A tak až v závěru dvěma dalšími góly Aleše jsme definitivně rozhodli o našem vítězství. V tabulce jsme se bez ztráty bodu dostali na druhé místo.