U15: Prohra s Chropyní

FC AJAX Bezměrov: FK Chropyně/Kojetín  3:7 (2:3)

Branky: 13. min Aleš Vejtasa 1:0, 26.min Aleš Vejtasa 2:2, 69. min Pavel Opluštil 3:7

sestava: Ondřej Loučka- Patrik Strážnický. Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz- Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa, Tereza Dostálová, Karel Vaňhara,Daniel Böserle- Pavel Opluštil, Jakub Frýdl

Jan Vrána, Karolína Vránová, Matěj Doležel, Drahomír Pavelka, Vojtěch Krupař

V prvním poločase se nám hra dařila a dostali jsme se do vedení po brance Aleše Vejtasy. Hosté ovšem vývoj skóre otočili na 1:2. Podařilo se nám vyrovnat na 2:2 opět Alešem, ale hosté ještě do poločasu stihli jít znovu do vedení.

Ve druhé půlce si hosté otevřeli střelnici a skončili až na sedmi vstřelených gólech. V závěru pak kosmeticky upravil skóre Pavel Opluštil na konečných 3:7.

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, dítě, tráva a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, sportující, tráva, venku a příroda