U13: Výhra nad Chropyní

FC AJAX Bezměrov: FK Chropyně/ Kojetín 3:2 (2:0)

branky: 10. min Daniel Böserle 1:0, 15. min Filip Solař 2:0, 51. min Filip Solař 3:1

Sestava: Matyáš Kobliha – Daniel Böserle, Damián Vašíček- Dan Kobliha, Jan Jarka, Hashem Ghothim- Filip Ondráček, Filip Solař

Martin Böserle, Tomáš Kubín- Václav Mikuláš, Jan Vrána, Patrik Spálovský, Vojtěch Krupař, Jiří Krupař

Soupeři jsme měli v derby co vracet. První poločas nám vyšel výborně. Do vedení nás dostal Dan Böserle. O pět minut později pak druhý gól vstřelil Filip Solař. Ve druhém poločase to byl velký souboj.  Hostům se povedlo snížit , ale o našem vítězství rozhodl svým druhým gólem Filip Solař, bývalý hráč Chropyně. V závěru sice hosté snížili, ale naše vítězství už to neovlivnilo.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, stojící lidé, sportující lidé, dítě, venku a příroda