Muži prohráli v Ratajích

Sokol Rataje: FC AJAX Bezměrov 4:3 (2:1)

branky: 8. min Luděk Karásek 0:1, 83. min Tomáš Zavřel PK 3:2, 86. min Vít Bleša 3:3

Sestava: Dalibor Pelikán – Dominik Bleša, Tomáš Zatloukal, Vít Bleša – Luděk Karásek, Aleš Vejtasa, Lukáš Poledňák ( 63. Jakub Komárek), Drahomír Pavelka, Radim Adamov- Michal Večerka, Tomáš Zavřel

Na horké půdě Rataj jsme šli brzo do vedení gólem Luďka Karáska. Závěr poločasu nám ovšem nevyšel, když si nejprve ukázkového vlastence dal Tomáš Zavřel a druhý gól jsme inkasovali z pokutového kopu.

Druhý poločas byl nervydrásající až dokonce. Nejprve šli domácí do dvoubrankového vedení 3:1. Sedm minut před koncem z penalty snížil Tomáš Zavřel. A navíc o další tři minuty vyrovnal Víťa Bleša na 3:3. V poslední minutě však domácí strhli vítězství na svou stranu. Touto porážkou jsme definitivně přišli o možnost skončit na druhém místě. V posledním kole tak budeme hájit konečnou třetí příčku před dotírajícím Zářičím.