Muži na hody porazili Pravčice

FC AJAX Bezměrov: Sokol Pravčice 5:1 (5:0)

branky: 12. min Jiří Sýkora 1:0, 33.min Jiří Sýkora 2:0, 39.min Michal Večerka 3:0, 41. min Tomáš Zavřel 4:0, 45. min Michal Večerka 5:0

Sestava: Dalibor Pelikán – Dominik Bleša , Tomáš Zatloukal (71. Adam Vožda), Vít Bleša,- Luděk Karásek (86. Patrik Daněk), Aleš Vejtasa, Drahomír Pavelka (84. Patrik Houra), Jiří Sýkora, Miroslav Pecho (52.Radim Adamov)- Michal Večerka, Tomáš Zavřel

Na hody jsme přivítali celek Pravčic. Životní výkon podal Jirka Sýkora. Zápas prakticky rozhodl sám. Nejprve první dva góly vstřelil sám a na třetí přihrál Michalu Večerkovi. A to ještě do poločasu jsme soupeře dorazili dalšími dvěma brankami.

Po přestávce už naši sundali nohu z plynu a aktivnější byli hosté. Ti také na začátku  poločasu vstřelil čestný úspěch. Vytvořili si i další šance, ale ty už neproměnili. My jsme vystřídali celou lavičku a v poklidu dohráli zápas k jasnému vítězství. Udrželi jsme si tak šanci na posun na druhé místo.