U19: Porážka v Prakšicích

TJ Prakšice: FC AJAX Bezměrov  12:1 (5:0)

branka: 61.Patrik Houra 6:1

Sestava: Matěj Polášek-  Matěj Strašák,  Vojtěch Ferenz, Jakub Komárek, Michal Kroupa- Lukáš Poledňák, – Adam Vožda, Patrik Houra, Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa- Patrik Daněk

Matyáš Španiel, Štěpán Španiel, Matěj Doležel, Jakub Frýdl, Patrik Strážnický, Ondřej Loučka

Na půdě vedoucího celku jsme byli bez větší šance na úspěch. Domácí hráli docela vlažně. A tak jsme to byli  my , kdo mohl po rohovém kopu skórovat. Ovšem nestalo se tak a hned z protiútoku jsme poprvé inkasovali za dvě minuty podruhé a bylo po zápase. Domácí nás přehrávali rychlostí , technikou i souhrou. Další dva góly jsme dostali po opakovaných střelách, kdy naše obrana nechal na holičkách brankáře. Pátý gól jsme ak dostali do šatny v poslední minutě.

Do druhého poločasu jsme udělali výrazné změny a sehráli jsme výborných 15 minut. Hru ve středu  režírovali nejmladší Pavel s Alešem. Dostali jsme se i k zakončení a střely šly nad bránu. Pak však přišel šestý gól. A obraz hry se změnil. Snížili jsme sice vzápětí po chybné rozehrávce Patrikem Hourou na 1:6, ale následující devítiminutovka  byla strašná. Dostali ji jsme v ní pět branek a zápas se pak jen dohrával. Ještě v závěru jsme inkasovali po dvanácté  a rozhodčí tak mohl zápas ukončit.

Po dalším debaklu jsme stále na předposledním místě.