U15: Vítězství v domácím prostředí

FC AJAX Bezměrov: FC Kvasice/Spartak Hulín  4:2 (3:1)

Branky: 8.min Patrik Strážnický 1:0, 30. min Pavel Opluštil 2:1, 34. min Pavel Opluštil 3:1, 59.min Pavel Opluštil 4:1

Sestava: Ondřej Loučka – Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz, Tereza Dostálová- Kristýna Zachová, Patrik Strážnický, Aleš Vejtasa, Jakub Frýdl, Karel Vaňhara- Pavel Opluštil, Matěj Doležel

Jan Vrána, Drahomír Pavelka, Vojtěch Krupař, Karolína Vránová

V domácím utkání jsme chtěli soupeři vrátit  podzimní porážku. Začátek utkání byl poměrně rozpačitý a šance byly na obou stranách. Po rohovém kopu nás dostal do vedení Patrik Strážnický. Hosté vyrovnali po chybě našeho brankáře, když trestný kop jen vyrazil na kopačky dobíhajícího útočníka. Až na konci poločasu se dvakrát prosadil Pavel Opluštil a dostal nás do dvoubrankového vedení.

Ve druhém poločase dostali spíše prostor hráči s lavičky. Přesto po nádherné akci po ose Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa uzavřel svůj hatrik Pavel Opluštil. Hosté pak ještě snížili na konečných 4:2.

V tabulce zůstáváme na dále na 7. místě.

Na obrázku může být: 1 osoba, stojí, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 1 osoba, sportující a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, sportující a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, tráva, venku a příroda