FK Bystřice pod Hostýnem: FC AJAX Bezměrov 5:2 (2:0)

branky: 40 min Jan Vrána 4:1, 70 min Kristýna Zachová 5:2

Sestava: Ondřej Loučka-  Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz, Jan Vrána- Tereza Dostálová, Patrik Strážnický- Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa, Dan Kobliha, Karel Vaňhara- Matěj Doležel

Karolína Vránová, Vojtěch Krupař, Drahomír Pavelka

V Bystřici nám chyběli tři hráči a na hře to bylo znát. V první půli měli domácí jasnou převahu a mohli jsme být rádi jen za dvoubrankové manko.  Ve druhém poločase jsme se aspoň zapsali do střelecké listiny. Svůj první gól za Bezměrov vstřelil Jan Vrána. V poslední minutě korigoval an konečných 5:2 Kristýna Zachová. V tabulce už asi zůstaneme na sedmém místě, což v premiérové sezóně není špatné.

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující, dítě, tráva a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, sportující, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva, venku a příroda