U09: Vítězství nad Chvalčovem

FC AJAX Bezměrov: TJ Chvalčov 11:10 (5:5)

branky: Adam Vejtasa 7, Vincent Vyzula 2, Michaela Miklová, Michal Trávníček

Sestava: Lukáš Takáč – Dominik Gabrhel, Adam Vejtasa- Michal Trávníček, Markéta Miklová

Michaela Miklová, Vincent Vyzula

V utkání s lídrem tabulky se hrálo převážně  na polovině soupeře.  Hosté šli sice hned v úvodní minutě do vedení, ale naši hráči otočili stav až na 5:1,Na konci poločasu jsme ale soupeři nabídli několik šancí ke skórování a ten je využil. A tak se šlo do  druhého poločasu s vyrovnaným skórem 5:5.  V něm opět naši hráči šli do několika gólového vedení. Hlavně díky sedmi brankám Adama Vejtasy.  V závěru opět hosté mocně dotahovali. V poslední minutě dvěma góly snížili na rozdíl jedné branky. Ale to bylo naštěstí vše.  A tak se naše mladší přípravka mohla radovat s další výhry.

Na obrázku může být: 4 lidé, sportující lidé, tráva, dítě, venku a příroda

Na obrázku může být: 4 lidé, sportující lidé, tráva, venku a příroda