TJ Velké Karlovice: FC AJAX Bezměrov 12:2 (5:0)

branky: 44.min Dan Kobliha 6:1, 59.min Filip Ondráček 12:2

sestava: Matyáš Kobliha- Filip Ondráček, Jan Vrána- Jan Jarka, Hashem Ghothim, Patrik Spálovský- Daniel Böserle, Dan Kobliha

Filip Solař, Martin Böserle, David Sklenář, Jiří Krupař, Václav Mikuláš

Ve Velkých Karlovicích nás čekal těžký úkol. Domácí byly důraznější a využili ze začátku toho, že pan rozhodčí se rozhodl nepískat ofsajdy. A tak jsme brzy prohrávali 2:0. První poločas byl jinak docela vyrovnaný, ale obrana domácích byla velmi dobrá. Naše obrana naopak vyráběla docela dost chyb. Poločas jsme nakonec prohráli 5:0.

Na začátku druhé půle jsme inkasovali po šesté. Pak přišla hvězdná chvíle Dana Koblihy, který snížil ranou na 6:1. Domácí ale odpověděli dalšími šesti góly během 10 minut. V úplném závěru jsme snížili ještě brankou Filipa Ondráčka.

V tabulce zůstáváme na 8. místě.

Na obrázku může být: 1 osoba, stojí a venkuNa obrázku může být: 4 lidé, dítě a venku