U19: Debakl na úvod jara

FC AJAX Bezměrov: FC Koryčany 2:13 (1:8)

branky: 1:3  Patrik Houra 23.min, 2:13 Patrik Houra 88 min

Sestava: Matěj Polášek – Matěj Strašák, Jakub Komárek, Lukáš Poledňák, Michal Kroupa- Lukáš Žigmund- Patrik Houra, Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa, Patrik Daněk- Štěpán Španiel

Matěj Doležel, Matyáš Španiel

První kolo jarní části jsme měli odehrát na domácí půdě. S technických důvodů byl zápas přeložen na umělou trávu do Chropyně. Prvních pět minut vypadalo slušně. Naši hráči měli uzemní převahu a do šance se dostal Patrik Daněk , ale tradičně zklamal. Hosté využili hned svou druhou šanci a po sólu jsme poprvé inkasovali. Pak byla hra chvilku vyrovnaná, ovšem my jsme šance neproměňovali a hosté nás krutě trestali, Ve 20 minutě už to bylo 0:3. Pak se trefil Patrik Houra a snížil na 1:3. Pak však přišli dva sporné góly zavánějí ofsajdem a bylo po zápase. Do poločasu jako přes kopírák jsme obdrželi další tři góly.

Ve druhém poločase jsme udělali pár změn. Ale hned na úvod udělala naše obran další naivní chybu a hned inkasovala. Hosté už pak jen zápas dohrávali a skórovali snad z každé naší chybné rozehrávky. Až na závěr unikl po levém křídle Aleš Vejtasa a Patrik Houra si z jeho centrem dokázal poradit. Slabá náplast na krutý výsledek a naivní hru.