Muži: Povinná výhra v Bařicích

TJ Bivoj Bařice : FC AJAX Bezměrov  2:4 (1:2)

branky: 32. Miroslav Pecho 1:1, 39. Drahomír Pavelka 1:2, 64. Radim Adamov 1:3, 69. Drahomír Pavelka 1:4

Sestava:  Tomáš Zavřel – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Dominik Bleša- Aleš Vejtasa, Drahomír Pavelka (75. Tomáš Zatloukal)- Patrik Houra (46. Michal Černý), Jiří Sýkora, Miroslav Pecho (67. Zdeněk Galetka)- Vít Bleša, Radim Adamov

V prvním jarním kole nás čekal poslední celek tabulky Bařice. A tedy jasný úkol -zvítězit. Ovšem už vod 11 minuty jsme prohrávali 1:0.  Na štěstí se nám do poločasu podařilo zápas otočit. Ve 32, minutě vyrovnal Mira Pecho. A pět minut před přestávku nás dostal do vedení nový kapitán Drahoš Pavelka.

V druhé polovině jsme se také dvakrát prosadili. Nejprve dal vítěznou branku Radim Adamov a pak se podruhé trefil Drahoš. Domácí korigovali v poslední minutě nepříliš pohledného zápasu.

Po této povinné výhře jsme se dostali na třetí místo tabulky.

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující, tráva, venku a příroda

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující, tráva, dítě a venku

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva, dítě, venku a příroda