Muži: Jasná výhra v posledním kole

FC AJAX Bezměrov: Sokol Rataje 5:0 (3:0)

Branky: 12. min Vít Bleša 1:0, 16. min Michal Večerka 2:0, 25. min Radim Adamov 3:0, 52. min Michal Večerka 4:0, 69. min Tomáš Zavřel 5:0

Sestava:

Dalibor Pelikán (46. Matěj Polášek) – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Dominik Bleša- Tomáš Zatloukal, Drahomír Pavelka (81. Vlastislav Coufalík)- Radim Adamov, Aleš Vejtasa (71. Patrik Houra),  Miroslav Pecho (71. Patrik Daněk)- Vít Bleša, Michal Večerka (61. Tomáš Zavřel)

V posledním zápase jsme přivítali tým z Rataj. Kdybychom prohráli , klesli bychom v tabulce až za našeho soupeře na sedmé místo. V případě vítězství bychom si upevnili čtvrtou příčku po podzimu. Od prvních minut bylo vidět na našich hráčích, že mají lepší pohyb než soupeři.  Již ve 12. minutě se prosadil ze standartky Vít Bleša, když trefil horní roh branky . O necelých pět minut později pak z rohu hlavičkou na bližší tyči zvýšil na 2 :0 Michal Večerka.  Herní převahu byla již jistě na naší straně, když na 3:0 po průniku  z pravé strany zvýšil Radim Adamov. Další střelecké možnosti však zůstali nevyužity. Ve druhé polovině došlo ke změně na postu brankáře, když legendu Dalibora Pelikána vystřídal  mladý Matěj Polášek. A hned v úvodu se zaskvěl skvělým vyběhnutím a zabráněním jasného gólu. Pak však  už pokračoval náš koncert. Přetažený centr Mirka Pecha, vrátil před branku Radim a Michal už jen doklepl míč do sítě. Po tomto gólu pak došlo k dalším střídáním. Nejprve se na hřiště dostal Tomáš Zavřel. Ten se také střelecky prosadil, když vystihl kličku brankáře a skóroval do prázdné branky.  Následně se na hřiště dostali další dva dorostenci a přišli postupně další šance, ale  ty skončili jen na břevně, nebo mimo branku. Největší šanci měl Patrik Daněk , ale branku hodně minul. V závěru chtěli hosté aspoň  vstřelit čestný úspěch, ale Neuer v naší bráně zlikvidoval trestný kop. Jasná výhra po nejlepším výkonu sezóny nám tak zajistila čtvrté místo  z malým odstupem na druhou příčku.