FC AJAX Bezměrov: FC Napajedla 2:10 (1:5)

branky: 26. David Túró 1:3, 54. Lukáš Žigmund 2:5 PK

Sestava: Matěj Polášek – Matěj Strašák, Lukáš Poledňák, Patrik Strážnický, Štěpán Španiel- Adam Vožda, Matyáš Španiel, Matěj Doležel, Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa – David Túró

Lukáš Žigmund, Filip Ondráček

V domácím zápase jsme přivítali tým s Napajedel. V sestavě nám opět chybělo pět hráčů a kapitán zaspal. Čisté konto jsme udrželi jen 7 minut. Pak došlo k ošetřování zraněného hráče hostí a dlouho se nehrálo. Pak také dorazil Lukáš ovšem hned jeho první zákrok byl tak nešťastný, že z toho byl druhý gól hostů. V polovině poločasu jsme inkasovali po třetí a prakticky bylo rozhodnuto. Jiskřičku naděje pak rozfoukal  David Túró, ale hosté kontrovali ještě dvěma góly do poločasu.

Ve druhém poločase jsme měli solidní úvod, který jsme zúročili po několika šancích k zahrávání pokutového kopu. Ten bezpečně proměnil Lukáš Žigmund a snížil na 2:5. To bylo s naší strany ovšem všechno. Pak hosté rychle odpověděli a zbytek utkání se jen dohrával. Skóre se pak zastavilo na deseti obdržených brankách.