FC AJAX Bezměrov: TJ Kněžpole 1:7 ( 0:1)

branka: 54.min Adam Vožda 1:2

Sestava: Matěj Polášek – Patrik Strážnický, Jakub Komárek, Lukáš Poledňák, Štěpán Španiel – Matěj Strašák, Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa, Michal Kroupa- Adam Vožda, Matyáš Španiel

Matěj Doležel, David Ondráček,

V dalším kole jsme přivítali na vlastním hřišti celek Kněžpole. Soupeř byl z druhé poloviny tabulky, ovšem naše šance pohasli opět velkou neúčastí hráčů. První poločas byl hodně vyrovnaný. Do vedení jsme mohli jít po dvou únicích Michala Kroupy, ale ani jedna šance nebyla dotažena do úspěšného konce. Hosté nás potrestali gólem do šatny a tak jsme prohrávali 0:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s úmyslem zápas otočit. Hned při prvním rohu jsme ,ale ze skrumáže inkasovali na 0:2. Pak nám hosté darovali gól, když Adam vystihl malou domů a snížil na 1:2, Pak následoval náš krátký tlak, který mohl zúročit Pavel Opluštil. Šanci nevyužil a vzápětí jsme inkasovali po třetí. To už byl zlom, který jsme nezvládli. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě čtyřikrát. V tabulce jsme pořád  na 13. místě.