U15: Starší žáci nestačili na lídra

FC AJAX Bezměrov: FC Velké Karlovice 0:5 (0:2)

Sestava: Ondřej Loučka- Daniel Böserle, Tereza Dostálová, Patrik Strážnický, Vojtěch Ferenz-Filip Ondráček, Pavel Opluštil, Zdeňka Jordová, Kristýna Zachová- Aleš Vejtasa, Jakub Frýdl

Matěj Doležel,

V nedělním dopoledni jsme přivítali silného soupeře z Velkých Karlovic. Soupeř vede tabulku a tak se čekal těžký zápas. Soupeř měl většinu zápasu územní převahu. Naši hráči ale statečně vzdorovali. Až po půlhodině hry se hosté prosadili a vedli 0:1. Vyrovnat mohl Aleš Vejtasa, ale to se nepodařilo, Naopak hosté v poslední sekundě prvního poločasu lacino zvýšili na 0:2.

V druhém poločase byla převaha hostů ještě výraznější. V polovině hrací doby zvýšili na 0:3 nechytatelnou bombou od horní tyčky. Škoda závěru utkání, kde jsme opět zbytečně dvakrát inkasovali. V tabulce držíme sedmé místo.