U13: Mladší žáci potrápili lídra

FC AJAX Bezměrov: FC Velké Karlovice 4:10 (1:5)

branky: 28. min Filip Solař 1:5, 40. min Daniel Böserle 2:5, 46.min Daniel Böserle PK 3:5, 52.min Daniel Böserle 4:9

Sestava: Vojtěch Krupař – Daniel Böserle, Martin Böserle- Václav Mikuláš, Hashem Ghothim,Damián Vašíček- Filip Ondráček, Filip Solař

Jan Jarka, Jiří Krupař

Mladší žáci také nastoupili proto vedoucímu týmu tabulky. v úvodu to vypadalo na vyrovnaný boj. Jenže naše šance naši útočníci neproměnili, kdežto soupeř nás trestal efektivněji. Dostal se do vedení 0:5 a vypadalo to debakl. Podařilo se nám do poločasu vstřelit čestný úspěch a snížit Filipem Solařem na 1:5.

Druhý poločas byl o něčem jiném. Naši hráči se vzchopili a předváděli daleko výraznější výkon. Velkou zásluhu na tom měl Dan Böserle, který dvěma góly snížil na 3:5. Pak však během tří minut naše obrana prakticky zkolabovala. Nechala si z rychlých protiútoků nechat vstřelit 4 góly a bylo rozhodnuto. Kosmeticky upravil skóre svým třetím gólem Dan Böserle a snížil na 4:9 V poslední sekundě ovšem soupeř lacino zvýšil na 4:10. Přes vysokou porážku, byl vidět zlepšený výkon ve druhém poločase.