U13: Mladší žáci podruhé zvítězili

FC AJAX Bezměrov: FK Bystřice pod Hostýnem 6:4 (2:2)

Branky: 2. min Daniel Böserle 1:0, 17.min Daniel Böserle 2:1, 48.min Filip Ondráček 3:3, 50.min Vojtěch Krupař 4:3, 52.min Filip Solař 5:3, 60.min Filip Ondráček 6:4

Sestava: Dan Kobliha- Filip Ondráček, Damián Vašíček- Anna Večerková, Hashem Ghothim, Václav Mikuláš- Daniel Böserle, Filip Solař

Jan Jarka, Jiří Krupař, Vojtěch Krupař, Matyáš Morkus, Matyáš Kobliha

Mladší žáci zahájili souboj s Bystřicí výborně, když hned v úvodu šli do vedení po brance Dana Böserleho. V polovině poločasu se pak měnilo skóre co minutu. Nejprve vyrovnali hosté na 1:1. Pak dal Dan Böserle svůj druhý gól a opět jsme vedli 2:1. O minutu později už bylo vyrovnáno. Tak také skončil poločas.

V druhém poločase to byli hosté , kteří šli dokonce do vedení 2:3. Pak však přišla naše zářná pětiminutovka, která rozhodla zápas. Nejprve vyrovnal Filip Ondráček na 3:3. O dvě minuty později po rohovém kopu dorazil míč do sítě Vojtěch Krupař a zase jsme vedli 4:3. O další dvě minuty později přidal další gól Filip Solař. Hosté pak tři minuty před koncem snížili na 5:4. V poslední minutě ovšem vše vyřešil Filip Ondráček svým druhým gólem. Mladší žáci si tak připsali zasloužené vítězství.