Muži: Podruhé v řadě vyhráli na penalty

Sokol Pravčice: FC AJAX Bezměrov 4:4 (2:3) PK 4:5

branky: 24. Tomáš Zavřel 2:1, 27. Michal Večerka 2:2, 42. Michal Večerka 2:3, 59. Michal Večerka 2:4

Sestava:

Dalibor Pelikán – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Dominik Bleša- Petr Holý (7. Tomáš Zatloukal), Aleš Vejtasa, Drahomír Pavelka, Radim Adamov, Tomáš Zavřel- Michal Večerka (79. Ondřej Večerka), Vít Bleša

V Pravčicích nás nečekal snadný soupeř. To se potvrdilo hned v úvodu. Neuběhla ještě dvanáctá minuta a prohrávali jsme 2:0. Ve 20, minutě Radim Adamov neproměnil pokutový kop. Přesto se nám podařilo do konce poločasu ještě skóre otočit. Nejprve snížil na 2:1 Tomáš Zavřel. Pak se ke slovu dostal Michal Večerka. Nejprve vyrovnal na 2:2. Gólem do šatny nás pak poslal do vedení 2:3. Ve druhém poločase jsme šli do dvoubrankového vedení, když Michal Večerka zkompletoval hatrik. Do konce zápasu však zbývala ještě půlhodina. Domácím se nejprve povedlo snížit a v závěru zápasu dokonce vyrovnat.  O vítězi tak museli rozhodnout opět pokutové kopy. A stejně jako v minulém zápase se nám povedlo být úspěšnější, když rozhodující penaltu proměnil Jakub Ulehla.