U15: Starší žáci zvítězili nad Dřínovem

FC AJAX Bezměrov: Sokol Dřínov 4:1 (4:1)

branky: 1:0 Aleš Vejtasa  1 min, 2:0 Aleš Vejtasa 4 min, 3:1 Jakub Komárek 6 min, 4:1 Aleš Vejtasa 32 min

Sestava: Matěj Polášek – Zdeňka Jordová, Patrik Strážnický- Jakub Komárek, Matyáš Španiel, Pavel Opluštil,- Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová

Jakub Frýdl, Matěj Doležel, Tereza Dostálová, Josef Jelínek

Starší žáci v brzkém nedělním ránu  přivítali poslední tým tabulky  Dřínov. Začátek byl hodně zběsilý. Hned v první minutě nás dostal do vedení Aleš Vejtasa. Ve čtvrté minutě už to bylo dva nula, ale vzápětí  po chybě našeho brankáře bylo sníženo na 2:1. O další dvě minuty už to bylo po gólu Kuby Komárka 3:1. Pak přišla celá řada neproměněných šancí. Až v závěru poločasu zvýšil Aleš Vejtasa na 4:1.

V druhém poločase si hodně zahráli náhradníci a byli šetřeni hráči na odpolední zápas mladších žáků. Výsledkem tak bylo to, že už se nám nepodařilo náskok zvýšit. Přesto z toho bylo jednoznačné vítězství a potvrzení prvního místa v tabulce.