U13: Mladší žáci rozdrtili v derby Lutopecny

FC AJAX Bezměrov: TJ Lutopecny/ Měrůtky 11:2 ( 3:0)

branky: Aleš Vejtasa 5, Kristýna Zachová 3, Vojtěch Krupař 2, Daniel Böserle

sestava: Dan Kobliha – Kristýna Zachová, Filip Ondráček – Drahomír Pavelka, Jan Vrána, Damián Vašíček- Aleš Vejtasa, Vojtěch Krupař

Daniel Böserle, Anna Večerková, Marián Novák, Matyáš Kobliha

Mladší žáci v odpoledním zápase nastoupili v derby proti Lutopecnám. Od začátku to byla hra ne jednu branku. Hned ve druhé minutě prošel sám obranou hostí jak nůž máslem Aleš Vejtasa a bylo to 1:0. Na 2:0 zvýšila Kristýna Zachová. Třetí gól přidal opět Aleš a tak skončil i poločas.

Ve druhém poločase to byl uragán, který se na hosty vrhl. Hned na úvod se trefila Kristýna a pak to šlo ráz na ráz. Aleš Vejtasa se zastavil na pěti gólech. Kristýna uzavřela hatrik a dva góly přidal  ještě Vojta Krupař. Posledním střelcem pak Dan Böserle. Po jeho únicích hosté zoufale faulovali  a proto jsme také kopali tři pokutové kopy. Hosté po dvou únicích dokázali aspoň vstřelit dva čestné góly.

V tabulce jsme tak udrželi třetí místo  se stejným počtem bodů jako druhé Zlobice.