U13: Mladší žáci vyhráli na penalty ve Zlobicích

Sokol Zlobice: FC AJAX Bezměrov 5:5 (4:3) PK 3:4

branky: 1:1 Aleš Vejtasa 7 min, 4:2 Filip Ondráček 22 min, 4:3 Vojtěch Krupař 29 min, 5:4 Aleš Vejtasa 50 min, 5:5 Aleš Vejtasa 60 min

Sestava:

Dan Kobliha – Anna Večerková, Kristýna Zachová – Aleš Vejtasa, Daniel Böserle, Drahomír Pavelka- Damián Vašíček, Marián Novák

David Novák, Tom Pascarella, Filip Ondráček, Jiří Krupař, Matyáš Kobliha

Mladší hráči nastoupili ve Zlobicích v zápase o čelo tabulky.Domácí měli daleko lepší vstup do zápasu, když hned v úvodu šli dovedení. V 7. minutě se podařilo vyrovnat Alešovi, ale  pak se rozstříleli domácí a dostali se dovedení 4:1. Naštěstí se nám podařilo do poločasu snížit góly Filipa Ondráčka a Vojty Krupaře.

Hned na začátku druhé půle opět skorovali domácí na 5:3. V mohutné ofenzívě v závěru se nám podařilo srovnat na konečných 5:5 dvěma góly Aleše Vejtasy. V penaltovém rozstřelu jsme byli úsoěšnější a tak jsme získali dva body do tabulky a tím udrželi třetí příčku.