U15: Starší žáci opět zvítězili na Dřínově

Sokol Dřínov: FC AJAX Bezměrov 0:7 (0:4)

branky:  0:1 Kristýna Zachová 12 min, 0:2 Aleš Vejtasa 13 min, 0:3 Aleš Vejtasa 21 min, 0:4 Kristýna Zachová 24 min, 0:5 Aleš Vejtasa 56 min, 0:6 Jakub Komárek 61 min, 0:7 Kristýna Zachová 70 min

Sestava: Matyáš Španiel – Zdeňka Jordová, Patrik Strážnický- Jakub Komárek, Josef Jelínek, Tereza Dostálová- Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa

Matěj Doležel, Jakub Frýdl, Vojtěch Krupař

Starší žáci po čtrnácti dnech opět zajížděli na zápas do Dřínova. Tentokrát je přivítalo přívětivější počasí a kvalitnější hrací plocha. Mohli tak od první minuty domácí přitlačit před vlastní branku a ostřelovat domácího brankáře. Dlouho to bylo ovšem neúspěšné, až se prosadila Kristýna  Zachová a bylo to 0:1. Vzápětí po krásné akci Kristýny skóroval hlavou Aleš Vejtasa 0:2. Pak ještě několikrát předvedla Kristýna pěkné průniky po pravém křídle. Z nich  pak těžil Aleš vstřelením třetí branky. Svou druhou trefu do poločasu přidalo po zásluze i Kristýna. Poločas skončil jen 0:4, protože další šance zůstali nevyužity.

Do druhého poločasu již nenastoupila Zdeňka Jordová, která jela fandit Baníku. I bez ní ovšem nedošlo k žádnému obratu ve vývoji skóre. Sice nám zase dlouho trvalo,  než jsme rozvlnili síť, ale pak to přišlo. Svůj třetí gól přidal Aleš. Pak se přestřelil prázdnou branku Pepa Jelínek, který jinak potvrdil výrazné zlepšení. Po krasné křídelní akci Terezy Dostálové, nemohl neskórovat Jakub Komárek do prázdné branky. V poslední minutě pak nebezpečně vystřelil Matěj Doležel. Jeho střelu brankář jen vyrazil a Kristýna Zachová uzavřela střelecký účet na 0:7.

V tabulce jsme si vypracovali podstatný náskok a v celku bezpečně vedeme celou soutěž.