U13: Mladší žáci začali jaro vítězně

FC AJAX Bezměrov: TJ Prusinovice 5:1 (1:0)

branky: 1:0 Aleš Vejtasa 10 min, 2:0 Aleš Vejtasa 31 min, 3:0 Aleš Vejtasa 42 min, 4:1 Kristýna Zachová 58 min, 5:1 Damián Vašíček 59 min

Sestava : Marián Novák – Kristýna Zachová, Filip Ondráček- Daniel Böserle, Aleš Vejtasa, Drahomír Pavelka- Damián Vašíček, Vojtěch Krupař

Jiří Krupař, Tom Pascarella, Matyáš Kobliha

V předehrávaném čtvrtečním zápase naši mladší žáci potvrdili roli favorita a zdolali tým Prusinovic. V prvním poločase jsme se dostali do vedení v 10 minutě po střele Aleše Vejtasy. Poločas byl sice bohatý na šance, ale chudý na góly.

Hned na začátku druhého poločasu přidal druhý gól Aleš. ten pak doplnil hatrick  a vedli jsme 3:0. V posledních minutách jsme si zápas zkomplikovali. Hosté snížili na 3:1 a byli blízko dalšímu gólu. Naštěstí dvě minuty před koncem jsme Kristýna dala čtvrtý gól a hned vzápětí potvrdil naše vítězství Damián Vašíček.