U13: Prohra mladších žáků ve Zdounkách

TJ Zdounky: FC AJAX Bezměrov 7:5 (4:1)

Branky: 1:4 Filip Ondráček 27 min, 2:4 Aleš Vejtasa 31 min, 3:4 Kristýna Zachová 37 min, 4:7 Filip Ondráček 54 min, 5:7 Aleš Vejtasa 57 min

Sestava: Dan Kobliha – Filip Ondráček, Daniel Böserle- Marián Novák, Tom Pascarella, Drahomír Pavelka-Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová , Jan Vrána, Jiří Krupař, Vojtěch Krupař, Damián Vašíček, David Novák

Ve Zdounkách se nám moc nedaří. I když jsme často v tabulce o hodně výš, tak většinou prohráváme. Možná i toto podvědomí zaúřadovalo a už v 15 minutě jsme prohrávali 3:0. Domácí pak přidali i čtvrtý gól. Jiskřičku naděje zažehl Filip Ondráček, gólem v závěru poločasu.

Do druhé půle jsme vstoupili náporem a hned v první minutě Aleš Vejtasa snížil na rozdíl dvou branek. A když ještě přidala gól Kristýna Zachová, vypadalo to na obrat. Ten se ovšem nekonal, protože domácí třemi góly ještě své vedení navýšili na 7:3. V závěru se nám podařilo odvrátit debakl snížením na konečných 7:5.