U13: Výhra v Ratajích s Lutopecnami

TJ Lutopecny/Měrůtky : FC AJAX Bezměrov 2:4 (2:1)

branky : 17. min Kristýna Zachová  PK 2:1, 35.min  Damián Tomáš Vašíček 2:2, 43.min Aleš Vejtasa 2:3, 58.min Aleš Vejtasa 2:4

Sestava : Dan Kobliha – Anna Večerková, Kristýna Zachová – Drahomír Pavelka, Daniel Böserle, Aleš Vejtasa – Damián Vašíček,  Marián Novák

Vojtěch Krupař, Jiří Krupař, David Novák, Filip Ondráček

V Ratajích nás přivítal domácí celek z Lutopecen. A přivítal nás hned v úvodu dvěma góly. Naše hráče probudila až penalta nařízená za ruku soupeře. Pokutový kop z přehledem proměnila Kristýna Zachová. Našeho nejlepšího hráče si hlídali domácí velmi pečlivě a tak jsme první poločas prohráli 2:1.

Ovšem hned v úvodu druhého poločasu se dokázal prosadit Damián Vašíček a bylo srovnáno. Pak přišla celá řada našich šancí, které jsme ovšem neproměnili. Až se konečně prosadil i Aleš Vejtasa a dvěma góly rozhodl o našem zaslouženém vítězství. V tabulce jsme tak udrželi druhé místo a příští týden nás čeká boj o první místo se Slavkovem.