U19: Výhra ve Skašticích

TJ Skaštice: FC AJAX Bezměrov  4:6 (3:2)

branky: 2. Jiří Sýkora 0:1, 40. Jiří Sýkora 3:2, 50. Michal Kroupa 3:3, 52. Patrik Daněk 3:4, 58. Jiří Sýkora 3:5, 61. Tomáš Ryšánek 3:6

Sestava: Matěj Polášek- Pavel Skoupil , Tomáš Ryšánek , Tomáš Křeháček- Patrik Daněk, Patrik Houra, Michal Kroupa- Jiří Sýkora

Pavel Holan, Jindřich Holan, Matěj Strašák, Pavel Netopil, Milan Potočiár, Ondřej Heichel

V odloženém zápase naši dorostenci začali aktivně a hned v úvodu se dostali do vedení Jirkou Sýkorou. Domácí však dokázali v první půli zápas třemi góly otočit na 3:1. Naštěstí v poslední minutě poločasu snížil na 3:2 opět Jirka.

V druhé půli se  skore začalo měnit ve druhé desetiminutovce. Čtyřmi góly se našim hráčům podařilo zápas definitivně strhnout na naši stranu. Domácím se podařilo v závěru zápasu pouze snížit na konečných 4:6.

Tímto vítězstvím jsme se dostali na třetí příčku v tabulce na dohled vedoucímu Chvalčovu.