U13: Suverénní vítězství v Lubné

FK Lubná 1953: FC AJAX Bezměrov 0:14 (0:5)

branky: 3. Aleš Vejtasa 0:1, 9. Daniel Böserle 0:2, 12. Damián Vašíček 0:3, 15. Daniel Böserle 0:4, 23. Kristýna Zachová 0:5, 32. Daniel Böserle 0:6, 36. Kristýna Zachová 0:7, 37. Aleš Vejtasa 0:8, 44. Aleš Vejtasa 0:9, 47. Vojtěch Krupař 0:10, 49. Damián Vašíček 0:11, 51. Aleš Vejtasa 0:12, 53. Kristýna Zachová 0:13, 57. Drahomír Pavelka 0:14

Sestava: Marián Novák – Filip Ondráček, Kristýna Zachová- Aleš Vejtasa, Daniel Böserle, Drahomír Pavelka- Vojtěch Krupař, Damián Vašíček

Anna Večerková, Jiří Krupař, Matyáš Kobliha

V další zápase potvrdili mladší žáci svou dominanci v soutěži a doslova rozstříleli svého soupeře. Rozhodnuto bylo už za 15 minut , kdy naši hráči vedli už 4:0. Brankostroj se naplno rozjel v druhém poločase. Nejvíce gólů dal Aleš Vejtasa 4, ale jen o jednu branku zaostal Dan Böserle a Kristýna Zachová. Dvěma góle přispěl stále se zlepšující Damián Vašíček  a po brance dali Vojta Krupař a premiérově Drahoš Pavelka.

Tímto výrazným vítězstvím  jsme se dostali do čela tabulky bez ztráty bodu.