U19: Domácí vítězství dorostenců

FC AJAX Bezměrov: TJ Mrlínek 2:1 (1:0)

branky: 36. Patrik Daněk 1:0, 62. Patrik Houra 2:0

Sestava: Matěj Polášek- David Beier,Tomáš Ryšánek, Patrik Houra- Patrik Daněk, Jiří Sýkora, Michal Kroupa- Ondřej Heichel

Adam Vožda, Jindřich Holan, Pavel Holan, Matěj Strašák, Milan Potočiár, Pavel Skoupil

V prvním domácím zápase nás čekal těžký soupeř z Mrlínku. S tímto soupeřem máme samé špatné zkušenosti. V minulé sezoně jsme utrpěli několik debaklů. Letos máme velmi silný tým sloučený s hráči Zlobic. Konkurence v týmu je velká a to vede k překvapivým výkonům některých hráčů. V prvním poločase jsme měli několik velkých šancí ke vstřelení gólu. Podařilo se tak ,ale až pět minut před koncem poločasu, kapitánovi Patrikovi Daňkovi.

V druhém poločase jsme přežili úvodní nápor hostů a většinu poločasu byl zápas v naší režii. Pěkné kombinace brzdila jen koncovka. Až v 62 .min dal  na 2:0 Patrik Houra po skvělé akci vítězný gól. Hosté pak docela lacino snížili na 1:2. Naše další šance zůstali nevyužity a tak to byl nakonec boj až do konce. Hosté dokonce nastřelili z dálky břevno. Naši borci však už cenný výsledek udrželi. V tabulce jsme dokonce klesli o jednu příčku, ale máme stejně bodů jako vedoucí Chvalčov. Doufejme, že dorostenci navážou na tento výsledek a budou letos hrát dobrý fotbal.

Napsat komentář