U13: Vítězství nad Žalkovicemi

FC AJAX Bezměrov: Sokol Žalkovice 8:4 (3:3)

branky: 4. min Aleš Vejtasa 1:0, 12. min Aleš Vejtasa 2:0, 30.min Aleš Vejtasa 3:3, 35. min Aleš Vejtasa 4:3, 45.min Kristýna Zachová 5:4, 48. min Kristýna Zachová 6:4, 49.min Aleš Vejtasa 7:4, 57. min Kristýna Zachová

Sestava: Vojtěch Krupař – Anna Večerková, Kristýna Zachová- Filip Ondráček, Daniel Böserle, Damián Vašíček- Marián Novák, Aleš Vejtasa

David Novák, Drahomír Pavelka, Jiří Krupař

V pátek mladší žáci vyhráli vysoko v dohrávce v Lubné a v sobotu už je čekal další soupeř Žalkovice. Navíc většina týmu hrála dopolední zápas za starší přípravku. Takže docela zápřah. A na některých hráčích se to zřejmě v průběhu zápasu projevilo, protože chyběla lehkost a pohotovost. Přesto byl úvod podle očekávání v naší režii. Hrálo se jen na půlce soupeře. Do vedení 2:0 nás dostal dvěma góly Aleš Vejtasa. Ostatní hráči ovšem střelecky selhali. Pěkná rána Dana Böserleho skončila na břevně a další akce prostě gólem neskončili. A tak v polovině poločasu stačila nedůslednost při autovém vhazování hostů a ti nás potrestali snížením na 1:2. Opět jsme měli spoustu příležitostí, ale nedůraz před brankou a dobře chytající brankář, byli proti. A tak se nám nevyužité příležitosti vymstili. Nejprve propagační střela s velké dálky, která šla hodně mimo branky, skončila v síti, protože si ji srazil Vojta do branky. A za minutu už jsme prohrávali, když spíše odkop z půlky než střela zaplula pod horní tyčku naší branky. Ještě že se v poslední minutě trefil znovu Aleš a vyrovnal na 3:3.

V druhém poločase  to byl znovu Aleš, který vstřelil již čtvrtý gól a dostal nás zase do vedení. Ovšem stačila jedna útočná akce hostí a bylo opět vyrovnáno. Pak však vzala do svých rukou osud zápasu Kristýna Zachová a třemi góly zlomila odpor soupeře. Ještě jeden gól přidal Aleš a zápas se dohrával již v klidném tempu. Tentokrát museli zápas rozhodnout naše dvě největší opory ostatní hráči  hodně zaostávali. Přesto jsme si vítězstvím upevnili první příčku v tabulce.