U19: Těsná porážka na úvod

TJ Zdounky- FC AJAX Bezměrov 8:7 (6:3)

branky: 5.min Michal Kroupa 0:1, 6.min Jiří Sýkora 0:2, 23.min Adam Vožda 3:3, 46.min Michal Kroupa 6:4, 50.min Adam Vožda 6:5, 55.min Adam Vožda 6:6, 75.min Michal Kroupa 8:7

Sestava: Milan Potočiár – Viktor Lechner,Tomáš Ryšánek, Tomáš Křeháček- Patrik Daněk, Jiří Sýkora, Adam Vožda- Michal Kroupa

Jakub Komárek, Štěpán Španiel, Jindřich Holan. Netopil Pavel, Skoupil Pavel

V prvním kole zavítal náš společný dorostenecký tým Bezměrov/Zlobice do Zdounek. Bylo těžké něco očekávat od prvního společného zápasu. Úvod nám vyšel na výbornou, když po pěti minutách jsme vedli 2:0. Pak se ovšem dostali ke slovu domácí a třemi góly stav otočili na 2:3. Pak se nám sice podařilo vyrovnat, ale domácí dalšími třemi góly vyhráli poločas 6:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět dobře. Podařilo se nám po patnácti minutách vyrovnat na 6:6. Ale domácí opět dvěma góly utekli na vedení 8:6. Nám se už podařilo jen snížit na konečných 8:7. Hatrikem se tak představil Adam Vožda a Michal Kroupa.