U15: Vítězství ve Skašticích

TJ Skaštice: FC AJAX Bezměrov  4:5 (2:3)

branky: 7. min Michal Kroupa  1:1, 27. min, Matěj Strašák 2:2, 33. min. Aleš Vejtasa 2:3, 58.min Michal Kroupa 3:4, 67.min Michal Kroupa 3:5

Sestava: Terezie Šimůnková- Zdenka Jordová, Aleš Vejtasa- Matěj Strašák, Pavel Opluštil,Jakub Komárek- Matyáš Španiel, Michal Kroupa

Kristýna Zachová, Matěj Doležel, Drahomír Pavelka

V dohrávaném  zápase ve Skašticích jsme neměli dobrý začátek. A proto jsme brzy prohrávali 1:0. Podařilo se nám sice vyrovnat Michalem Kroupou, ale  domácí se opět dostali do vedení 2:1. V závěru poločasu se nám , ale povedlo skore dokonale otočit. Nejprve svým premiérovým gólem vyrovnal Matěj Strašák a  vzápětí nás do vedení dostal Aleš Vejtasa.

Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu. Domácí nejprve srovnali na 3:3. Nám se ale povedlo jít do dvougolového trháku, který zařídil Michal Kroupa. Domácí sice snížili, ale  to už běžela poslední minuta. Udrželi jsme tedy zasloužené vítězství i když hra tentokrát nebyla ideální.