U15: Příprava ve Zlobicích

TJ SOKOL Zlobice: FC AJAX Bezměrov 5:7 (2:2)  1.poločas  , 2. poločas

branky: 2:1 Matyáš Španiel 20 min, 2:2 Patrik Houra 30 min, 2:3 Patrik Houra 35 min, 2:4 Matyáš Španiel 36 min, 2:5 Zdeňka Jordová 45 min, 3:6 Jakub Komárek 51 min, 5:7 Patrik Houra 60 min

Sestava:

Matěj Polášek – Zdeňka Jordová, Tereza Dostálová-Kristýna Zachová, Patrik Houra, Aleš Vejtasa- Matyáš Španiel, Jakub Komárek

Drahomír Pavelka, Terezie Šimůnková, Matěj Doležel

Ve čtvrtek 23.3 jsme sehráli přípravné utkání starších žáků ve Zlobicích. Naši hráči nevstoupili do utkání dobře. Hned první střela proklouzla Matějovi mezi nohama a na úvod jsme prohrávali 1:0. Domácí byli aktivnější  a využili  další svou šanci k vedení 2:0. Naše souhra vázla a  šance končili na tyčkách soupeřovy brány. Až Matyášova střela po chybě v rozehrávce, protrhla střeleckou smůlu. V druhé části první poloviny se už hra vyrovnala a naši hráči začali lépe kombinovat. V poslední minutě se podařilo vyrovnat po pěkné přízemní střele Patrika Houry.

Druhý poločas jsme naopak začali výborně. V 5. minutě se trochu se štěstím prosadil Patrik Houra. Ale už o minutu později nádhernou střelou  se trefil Matyáš Španiel. Naše převaha byla dost výrazná, Po jednom z rohů se levou nohou trefila i Zdeňka Jordová. Poté se dostali ke slovu i domácí. Nejprve snížili z rychlého protiútoku na 5:3. Na tento gĺ jsme hned reagovali zvýšením Jakubem Komárkem na 6:3. Naše polevení pak domácí využili na snížení až na 6:5. Poslední slovo měl však Patrik Houra, který tak dovršil hattrick.