U15 7.kolo: Prohra se Skašticemi

FC AJAX Bezměrov: TJ Skaštice 2:3 (2:0)

branky: Patrik Houra, Zdeňka Jordová

sestava: Matěj Polášek – Aleš Vejtasa, Zdeňka Jordová- Jakub Komárek, Matěj Strašák, Kristýna Zachová- Patrik Houra, Matyáš Španiel

Pavel Opluštil, Patrik Strážnický, Tereza Dostálová

Do dnešního zápasu jsme vstoupili velmi dobře již v 6. minutě dorazil Matyášovu střelu do prázdné branky Patrik Houra. Následovali další šance, které vznikali po naší dobré hře ve středu hřiště kde dominoval Matěj Strašák. Po pravé straně zase unikala Kristýna. Ve druhé části prvního poločasu se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách hřiště. Hosté dokonce trefili břevno. Ale i naše šance volali po gólu. Ten přišel až na konci poločasu, kdy svým průnikem po levé straně zakončený tvrdou ranou, zvýšila Zdeňka na 2:0.

Katastrofálně začal druhý poločas, kdy jsme ztratili míč ve středu hřiště. Poté střelu , která směřovala mimo branku, nepochopitelně zpracovával náš brankář nohou tak špatně, že přihrál na útočníka hostí, který skoroval do prázdné branky. Tento moment poznamenal celý náš výkon ve druhém poločase. Hosté ožili a my jsme naopak začali vyklízet prostor ve středu hřiště. Postupně docházeli síly všem našim hráčům. Za dalších sedm minut už bylo vyrovnáno. Pak se hromadili chyby a několik dobrých zákroků musel předvést Matěj v bráně. I my jsme se dostali do pár šancí, ale všechny jsme řešili špatně. A tak jsme po další chybě inkasovali potřetí. Zbytek zápasu jsme dohrávali bez síly zápas zvrátit.

Napsat komentář