Muži odehráli další zápas v Chropyni

Druhým zápasem ve skupině pokračovali  v neděli 28.2 naši hráči v Zimním turnaji v Chropyni.

FC AJAX Bezměrov: SK Břest 1:2 (0:1)

branka: Adam Valovič (PK)

sestava: Michal Slavík- Jakub Ulehla- Adam Valovič, Martin Gerla, Vít Bleša – Dominik Bleša, Michal Večerka, Aleš Vejtasa, Zdeněk Cagaš- Tomáš Zavřel, Vlastimil Trávníček

Hynek Večerka, Ludvík Vybíral, Daniel Sucharski, Petr Srbecký, Zdeněk Táborský

O proti minulému týdnu došlo hned k pěti změnám v sestavě. K ideální sestavě chybělo celkem sedm hráčů. Prostor tak dostali jiní hráči a využili jsme možnosti vyzkoušet si zase něco jiného. Asi po 15 minutách se zranil stoper Kuba Ulehla a na jeho místo nastoupil Petr Srbecký, který jel s námi původně jen do počtu. Předstopera si opět zahrál Martin Gerla, který si říká svými výkony o stabilní místo v sestavě.  V první půli jsme měli mírnou herní převahu, ale jen po šestnáctku. Dostali jsme se jen ke střelám z 20-25 metrů. Soupeř nám dal gól ve 30 minutě po rychle vhozeném autu. Sestavou jsme míchali . Adam začal na levé obraně, aby se později přesunul do útoku. V obraně jej nahradil Hynek Večerka. Na pravé záloze se protočili Zdeněk Cagaš, Dan Sucharski a Zdeněk Táborský. Dan se necítil na druhou půlku do branky a tak hrál v poli. V útoku se točili Trávníček s Vybíralem. Kosmetické změny byly v závěru zápasu, kdy si předstopera zahrál i Aleš. Ve druhé půli měl soupeř více standartek a po jednom z rohů jsme inkasovali podruhé. My jsme se mohli prosadit hlavně z rychlých protiútoků, když šel Tomáš Zavřel třikrát sám na brankáře. Bohužel bylo na něm vidět, že ještě nemá herní pohodu. Po čtvrtém úniku však vybojoval pokutový kop, který bezpečně proměnil Adam Valovič. Ve skupině jsme tak prohráli i druhý zápas, ale určité zlepšení herního projevu bylo patrné.