Halový turnaj starší přípravky v Morkovicích 7.2.

V neděli v 9:00 začal turnaj dětí do 11 let kterého se zúčastnili týmy

Slavia Kroměříž, Morkovice, Rataje, Bezměrov, Hulín, Loukov, Prusinovice, Těšnovice.

Nebýt zbytečného zaváhání kdy jsme přišli o jeden bod s kýmkoliv z 4 nevyhraných zápasů mohli jsme si odvézt pohodlně stříbrné medaile né li zlaté.

Bezměrov – Rataje 1:1

Góly: Krupař

Tohoto soupeře v poslední době porážíme nicméně ten den nastoupil v sestavě se třemi slávisty a remíza zdá se vypadala přijatelně. Rataje skončili na turnaji druhé v pořadí takže o kvalitě mužstva nelze pochybovat.

 

Bezměrov – Těšnovice 4:0

Góly: Pavelka, Vejtasa 2, Zachová

Hosté z Těšnovic zrušili družstvo mladších žáků pro tuto sezónu a celkový nedostatek dětí zřejmě způsobuje horší výkonnost tohoto klubu. Vítěztí bylo zasloužené a ztráceli jsme jen jeden jediný bod z prvního zápasu.

 

Morkovice – Bezměrov  4:4

Góly: Vejtasa 2, Pavelka, Baštincová

Zápas, ve kterém jsme pohodlně vedli po 8-ti minutách 4:1 se proměnil v tragédii a obral nás o možnost odvézt si stříbrné medaile. Branky padaly jako po másle a jediný morkovický gól nás nevyváděl z rovnováhy.  Z tradičního útoku Aleš, Kikina dal Aleš 2 branky, jednu připravil pro Drahoše Pavelku a jednu vstřelila Hana Baštincová z obrané řady. Poslední 3 minuty před koncem dostal míč morkovický útočník a šel sám na Haničku. Ta se otočila a utíkala na střídačku, že se jí rozvázala tkanička a pro útočníka nebyl problém dojít si sám  pro druhý gól soupeře. Místo Hany šla okamžitě Anička Večerková, která ještě nemá takové zkušenosti a při rohu soupeře stála 10 metrů od brány a její nehlídaný hráč stál opět sám před bránou a snížil na rozdíl jediné branky. Tým se totálně rozložil a v další minutě Morkovice vyrovnali na konečných 4:4.

 

Bezměrov – Loukov 4:0

Góly: Vejtasa 2, Pavelka, Krupař

Výhra s hráči Loukova byla dá se říci povinná, soupeř se jen velmi těžko  dostával až k naší bráně a pro náš tým nebyl žádný problém v pokoji uhrát 3 body.

 

Bezměrov – Slávia Kroměříž 2:3 video 1 video 2

Góly: Vejtasa, Zachová

Slávie vedla po první minutě 1:0 kdy hezkou hrou rozebrala celý tým. Vypracovávali jsme si slibné pozice avšak hlavní nebezpečí bylo naše duo Kristýna – Aleš. Ti se postarali o to že jsme hráli s Kroměříží nerozhodně 2:2 nicméně slávisti nám dali v poslední minutě gól a obrali nás celkem zbytečně o bod, který nám chyběl medaili.

 

Bezměrov -Hulín 1:1 video

Góly: Vejtasa

Hulín dal za celý turnaj jen jediný gól ovšem proti nám se mu to povedlo. Totálně rozebral naši obranu ve 3. minutě vstřelil onen gól. Snažili jmse se protlačit k jejich bráně nicméně o hlavu vyšší obránci nám v této snaze velmi úspěšně bránili. Podařilo se vstřelit pouze jeden gól a tak se zase okradli o zmíněné stříbrné medaile.

 

Bezměrov – Prusinovice 2:0 video

Góly: Vejtasa, Pavelka

Do posledního zápasu jsme nastupovali s vědomím že se jsme si v předchozím zápase zrušili šanci na stříbrné medaile a teoreticky bychom mohli po výhře doufat ve třetí místo pokud v dalších zápasech klopýtnou soupeři v tabulce před námi. Soupeř měl 12 bodů a my 9,  takže jsem měli jistotu, že neskončíme hůře než na 4 místě. Celý zápas doslova odedřeli Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová a Hana Baštincová. Vydřené vítězství nás sice posunulo před soupeře a zajistilo 4 místo ovšem týmy v tabulce před námi nezaváhali a potvrdili si medaile.

Těžší soupeři byli na hlavním triu Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová a Hana Baštincová, kterým pomáhali vzhledem k výsledku a stavu utkání střídavě na pozici pravého útočníka Vojtěch Krupař, Drahoš Pavelka, Matěj Morkus a Dan Boserle a v obraně Anna Večerková.

 

1. Kroměříž      19

2. Rataje           13

3. Morkovice   13

————————————

4. Bezměrov     12

5. Prusinovice  12

6. Loukov           7

7. Hulín              2

8. Těšnovice      1

 

 

Napsat komentář