FC AJAX BEZMĚROV: SPARTAK HULÍN 3:4 (0:2)

BRANKY: Aleš VEJTASA 3

SESTAVA: Marián NOVÁK- Kristýna ZACHOVÁ, Hana BAŠTINCOVÁ- Aleš VEJTASA, Vojtěch KRUPAŘ, Matyáš MORKUS
Šimon VAŠÍČEK, Anna VEČERKOVÁ, Dominik VRÁNA, David NOVÁK,

V důležitém zápase o druhé místo ve skupině jsme nezvládli první poločas. V něm jsme dvakrát inkasovali. Ve druhém poločase jsme dotahovali, ale nedotáhli. Hatrikem se blýskl Aleš Vejtasa, ale ani to nestačilo. Po této porážce jsme klesli na třetí místo v tabulce.

FC AJAX BEZMĚROV: SOKOL ŽALKOVICE 7:7 (2:6) P.K 2:3

BRANKY: Kristýna ZACHOVÁ 3, Aleš VEJTASA 2. Matyáš MORKUS, Vojtěch KRUPAŘ

V druhém zápase nás čekal první tým tabulky, který nás zatím vždy porazil. Úvod utkání opět patřil soupeři, který vedl již po 8 minutách 0:5. Pak sice Matyáš Morkus snížil na 1:5 a Kristýna dokonce na 2:5, ale před koncem poločasu jsme opět inkasovali a poločas prohráli 2:6.
Hned v první minutě druhého poločasu zatroubil k útoku svou první brankou Aleš. Dalšími dvěma brankami pak snížila nemocná Kristýna na rozdíl jedné branky 5:6. Soupeř však sedm minut před koncem opět navýšil skóre na 5:7. Naši borci ale tentokrát hráli až dokonce. Pět minut před koncem snížil na rozdíl jednoho gólu Aleš a dvě minuty před koncem vyrovnal Vojta Krupař. Zápas tak skončil remízou a o vítězi museli rozhodovat pokutové kopy.
V nich byli úspěšnější soupeři a zvítězili 2:3.