FC AJAX BEZMĚROV: TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 2:0 (1:0)

BRANKY: Kristýna ZACHOVÁ, Aleš VEJTASA

SESTAVA: Matěj POLÁŠEK – Tereza DOSTÁLOVÁ, Zdeňka  JORDOVÁ, Jakub KOMÁREK- Patrik STRÁŽNICKÝ, Kristýna ZACHOVÁ- Pavel OPLUŠTIL, Aleš VEJTASA

Terezie ŠIMŮNKOVÁ, Hana MLČOCHOVÁ, Matěj DOLEŽEL, Marián NOVÁK, Vojtěch KRUPAŘ, Daniel BÖSERLE, Filip ONDRÁČEK,

Utrpěná výhra s Lutopecnami.
Protože jsme našeho soupeře přehráli v přátelském utkání a to jsme neměli kompletní sestavu očekával jsem jasné vítězství s tím, že si
zahrají i hráči noví nebo si více zahrají ti mladší hrající za přípravku. Předvedená hra v prvních minutách byla ovšem šokující. Žádné
zpracování míče neexistující pohyb, nahrávky, prostě nic z toho co předváděli naši hráči s předchozími soupeři. Proto jsme se nemohli
dostat k smysluplným šancím. Míč neustále skákal a většinu času po hlavách a kolenech soupeřů, kteří na tom byli se zpracováním podobně.
Přesto se se nám podařilo pomocí Kristýny vstřelit gól a poločas jsme uzavřeli se skórem 1:0. V druhé půli přešel Aleš Vejtasa na opačnou stranu než se odehrával celý první poločas a hra se začala roztahovat po celém hřišti. Změnil se naštěstí i styl hry, začali jsme si nahrávat a nabízet se k nahrávce a hosté se k míči dostávali jen pro odkop k naší bráně. Vzrostl i počet šancí. Skórovat mohl Matěj Doležel, Vojta Krupař nebo Marián Novák. Skóre se změnilo až díky Alešovi Vejtasovi který uzavřel výsledek zápasu na 2:0.