2.kolo Domácí porážka z Roštínem

FC AJAX BEZMĚROV: ROŠTÍN 2:3 (0:1)

BRANKY: 56. Aleš VEJTASA , 78. Tomáš ZAVŘEL

–  22. Tomáš Koza 55. Tomáš KREJČÍ 60.Viliam WACHAL

SESTAVA:

 Daniel SUCHARSKI- Radim ADAMOV, Jakub ULEHLA, Adam VALOVIČ, Dalibor KYJOVSKÝ (61. Ondřej VEČERKA) – Vlastislav COUFALÍK (85. Zdeněk KREJČÍŘ ) Dominik BLEŠA, Aleš VEJTASA, Martin RYBENSKÝ (75. Petr HOLÝ) – Vít BLEŠA, Tomáš ZAVŘEL

V domací premiéře jsme přivítali znovuzrozený tým z Roštína. Opět chybělo několik opor a vypomoct musel i brankář z dorostu. Hosté v prvních třiceti minutách na hřišti kralovali, ale šancí měli po skrovnu. Přesto se dostali do vedení v 22.minutě  po technické střele Tomáše Kozy. Až pak jsme se dostali do pár šancí. Největší z nich měl asi Adam Valovič, který si výborně naskočil na roh, ale jeho hlavička šla mimo tři tyče.
Začátek druhého poločasu patřil opět hostům. Ti nakonec z tlaku vytěžili druhý gól, po nedůrazu našeho brankáře, ale také zřejmě z ofsajdové pozice. Po diskuzích na hřišti byl náš nejzkušenější hráč Aleš Vejtasa tak nabroušený, že hned z protiútoku vsítil srovnávací gól. Bohužel netrvalo ani pět minut a siuace se opakovala. Sporná ofsajdová pozice a třetí gól v naší síti. Pomezní rozhodčí hostí v silně podnapilém stavu, však gestikulující praporkem ke středu hřiště. No prostě scéna jak ze seriálu „Okresní přebor“. Gól byl uznán, ale po protestech našich hráčů, byl pomezní rozhodčí vyměněn. Úkol však splnil a tak si šel spokojeně dát další škopek. Teprve potom jako by naši hráči pochopili, že se musí hrát jinak. Začali běhat, být důrazní a hrálo se jen na jednu branku. Do otevřené obrany však vnikl útočník hostí a šel sám na brankáře. Náš mladík však spektakulárním skokem pod nohy vzbudil potlesk na otevřené scéně a prozatím udržel naše naděje na první bodový zisk. 78. minutě navíc Tomáš ‚Zavřel utěšenou technickou střelou levou nohou snížil na jednobrankové manko. Poslední minuty to před brankou hostí hořelo, ale další střelec se nenašel a přišla tak druhá těsná porážka v řadě.
Věřme, že ve třetím kole přijdou i nějaké ty body.

Napsat komentář