18.kolo Vítězné loučení se sezonou

FC AJAX BEZMĚROV: DFK HOLEŠOV 3:1 (0:0)

BRANKY: VLASTNÍ, Aleš VEJTASA, Jakub KOMÁREK

SESTAVA: Matěj POLÁŠEK- Patrik HOURA, Matěj STRAŠÁK- Petra VEČERKOVÁ, Patrik STRÁŽNICKÝ,Jakub KOMÁREK- Zdeńka JORDOVÁ, Aleš VEJTASA

Daniel BÖSERLE, Marián NOVÁK, Hana BAŠTINCOVÁ

V posledním kole jsme se utkali v přímém souboji o konenčné osmé místo s Dívčím fotbalovým klubem z Holešova. Naše sestava byla značně oslabena, přesto jsme měli být favoritem. V prvním poločase jsme si vytvořili mírnou převahu, bohužel bez gólového vyjádření. Zdenčina rána skončila na břevně a Patrik Strážnický z dorážky trefil brankáře. To byla asi největší šance prvního poločasu. Spousta rohových kopů nebyla využita. Hostující hráčky se k ohrožení naší branky prakticky nedostali.
Do druhého poločasu jsme nastoupili z větší vůlí po vítězství. A hned s prvného našeho rohu padl gól. Patrik Houra ostře nacentroval před bránu,kde si daly děvčata vlastní gól. Hra z naší strany byla hodně neurovnaná a naše obrana zmatkovala  a vytvářela  nebezpečné situace  pro soupeře. Štěstím skončila rána do břevna. Konečně nám vyšel i rychlý protiútok, kdy Kuba přihrál Alešovi a tem levačkou nekomromisně zavěsil. Ovšem opět skoro z protiútoku došlo k závaru před naší brankou, který skončil rohovým kopem. A z něho dokázala kapitánka hostí snížit skore na 2.1. Po pitné přestávce v polovině poločasu to vypadalo na tuhý souboj až do konce zápasu. Zvláště , když se nám zranil Aleš a rozpadla se nám útočná hra. Naštěstí se na posledních 5 minut Aleš i s monoklem pod pravým okem vrátil do hry. A na závěr se naši hráči prezentovali překrásnou akcí. Vše začala Petra, když na naší polovině vybojovala míč a tvrdou přihrávkou na Dana, přenesla hru na soupeřovu polovinu. Dan těžkou přihrávku skvěle zpracoval, potáhl míč kolem pomezní čáry a od centroval. Míč našel Zdeňku, která pěkně prostrčila na Aleška. Ten geniálně míč zasekl a z pravé strany přihrál na úplně volného Kubu, který prakticky do prázdné branky rozhodl o našem vítězství 3.1. Většina hráčů bude pokračovat v této věkové kategorii i v příští sezoně. Takže bude mít trenér Radek Baštinec z čeho vybírat.
V konečné tabulce jsme pak  vybojovali 16 bodů a obsadili 8. místo. Což zřejmě odpovídá , tomu, že se tým pomaličku tvořil od nuly.

Napsat komentář