15.kolo Konečně vítězství

TJ Těšnovice- FC AJAX BEZMĚROV 3:4 (2:1)

BRANKY: Michal Kroupa 2, Jakub Komárek, Aleš Vejtasa

sestava: Matěj Polášek-Patrik Houra, Matěj Strašák- Pavel Opluštil, Theo Fekar, Michal Kroupa- Zdeňka Jordová, Aleš Vejtasa

David Ondráček, PatrikStrážnický, Jakub Komárek

Dnes nás čekal soupeř, které mu jsme na podzim dali dvacet gólů. Od té doby se výrazně zlepšil a na jaře dosahoval dobrých výsledků. Našemu týmu chyběla podpora od přípravky, která hrála zároveň ve Chvalčově.  Pčesto jsme měli velmi silnou sestavu a mysleli na první letošní výhru. Po tlaku hned v úvodu jsme si vytvořili několik rohových kopů. Ve 4 minutě po jednom z nich vystřelil Pavel a vyraženou střelu brankářem vrátil do sítě nechatelnou střelou Michal. Pak následovaly další velké šance. Největší měl asi znovu Pavel když trefil tyč a balon se kutálel přes celou brankovou čáru až do zámezí.Domácí nás potrestali asi v polovině poločasu, kdy po autu na jejich půlce a nedúrazu naší obrany utekl domácí hráč po pravém křídle a střelou na bližší tyč vyrovnal. Dále jsme sice měli převahu, ale Davidova střela skončila vedle a ze spousty rohů jsme nedokázali nic vytěžit. Těsně před půlí nás tak soupeř potrestal střelou s půlky a hrubce našeho brankaře jsme prohrávali 1:2.
Do druhé půle jsme vstoupili s velkým odhodláním a tlak na domácí obranu byl ještě větší. Opět jsme si vytvořili velké šance a spostu rohových kopů. Po jednom z nich vyrovnal Michal po takové nemastné neslané dorážce. Náš tlak pokračoval a zaslouřeně jsme šli do vedení po gólu Jakuba Komárka. Dvakrát jsme trefili tyč. Výborný zápas sehrál Theo ale golu se nedočkal. Pět minut před koncem zakončil naši útočnou akci střelou do prázdné branky Aleš. Místo klidného dohrání zápasu, však následovalo opět ma. Zoufalý soupeř hned po rezehrání z půlky vystřelil a Matěj v bráně vyrobil druhou obrovskou hrubku a balon si vrazil do branky. Ze tří střel na naši branku jsme tak obdrželi tři góly. Vítězství už jsme si však vzít nenechali.

Napsat komentář