12.kolo Prohra v Prusinovicích

Prusinovice: FC AJAX BEZMĚROV 7:3 (3:2)

Branky: Aleš Vejtasa, Michal Kroupa, Kristýna Zachová

Sestava: Matěj Polášek- Matěj Strašák, Patrik Houra- Petra Večerková, Tereza Dostálová, Michal Kroupa- Pavel Opluštil, Zdeňka Jordová

Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa, Patrik Strážnický, Marian Novák

Dnes nás čekal těžký soupeř z popředí tabulky. Přesto jsme mohli v tomto utkání uspět. Jenomže opět jsme zahájili katastofálně. Naše obrana nestačila na šikovné a rychlé domácí útočníky. Tlak domácích vyvrcholil už páté minutě, kdy jsme poprvé inkasovali z rychlého průniku přes naši propustnou obranu. Okamžitě jsme vyměnili opory, které včera zahráli výborně za starší žáky a nahradili je naší přípravkou. Ráz utkání se ihned změnil. Především Aleš  s Kristýnou dávali zabrat soupeřově obraně. Brzy se do velké šance dostala Kristýna, ale trefila jen brankáře a Pavlova dorážka skončila vedle. Konečně se začal prosazovat i Michal na levém křídle. Asi v 15 minutě se nám podařilo vyrovnat, když svou pověstnou levačkou skoroval Aleš. S vyrovnání jsme se neradovali dlouho. Brzy totiž propagační střelu Matěj jen srazil střelu před bránu a rychlý soupeř mu střelu dorazil do prázdné branky. Opět se nám povedlo vyrovnat, když levačkou skoroval Michal. Ovšem další šance zůstaly nevyužity a přišel další krutý trest. Po faulu na půlce zahrávali domácí trestný kop, který trestuhodně naše obrana v čele z brankářem nechala projít až do branky. Poločas jsme tak prohráli 2:3.
Do druhé půle jsme chtěli na soupeře vlétnout a skore otočit. Několik slibných akcí vytvořili na levé straně Michal s Alešem.  a na pravé řádila Kristýna. Výsledkem bylo několik rohů a několik střel mimo. Na druhé straně pak stačila nepřesná přihrávka a domácí nás potrestali další brankou. Přesto jsme nepřestávali bojovat. Pavlova střela neměla razanci, Michalovu střelu do šibenice vytáhl brankář na další roh. Domácí měli však velmi nebezpečné protiútoky. Dvě jejich tutovky skvěle chytil Matěj. Asi deset minut před koncem snížila Kristýna na 3:4. Ihned jsme přeskupili sestavu a pokusili se hrát vabank na vyrovnání. Ovšem to byla voda na soupeřův mlýn. Po nájezdu na bránu a faulu Matěje Poláška se kopala penalta. Soupeř bezpečně proměnil a zvýšil na 3:5. Naše útoky pak již byly bezzubé. Za to domácí úřadovali. Po rohovém kopu Zdena neodkopla míč do bezpečí a bylo to 3:6 a v závěru ještě soupeř z rychlého protiútoky navýšil na konečných  3:7. Bohužel zklamaly opory. Ti,co podali za starší žáky velmi dobré výkony, je nedokázali dnes zopakovat.

 

Napsat komentář