Zklamání v Míškovicích

Sokol Míškovice: FC AJAX Bezměrov  A 5:3 (2:3)

zapis-o-utkani (1)

V druhém jarním kole jsme hráli v Míškovicích ve velmi špatných povětrnostních podmínkách i velmi špatném terénu. Přesto jsme do utkání vstoupili aktivně. Ovšem hned z první příležitosti domácích jsme mohli inkasovat. Domácí nás pak dokonale zaskočili v 10 minutě, když zužitkovali rychlý protiútok a vedli 1:0. Nám se povedlo vyrovnat šťastnou brankou přímo z rohového kopu Adamem Voždou. Domácí se ale dostali po naší chybě opět do velké šance, kterou nepochopitelně neproměnili. Vzápětí ovšem po faulu Pavla Opluštila se kopala penalta, kterou kapitán hostí s přehledem proměnil. Následně jsme vystřídali tři hráče a do přestývky jsme zápas otočili. Nejprve výstavní ranou vyrovnal Michal Kroupa. V poslední minutě poločasu pak po přihrávce Patrika Houry skóroval Michal Večerka. A to nám ještě rozhodčí neuznal branku po srážce obránce s vlastním brankářem.

Do  druhé poloviny jsme vstoupili z odhodláním vstřelit další branku a zápas definitivně rozhodnout. To se nám málem povedlo po akci Michala Večerky, ovšem jeho zakončení šlo nad branku. Z8pas se zdál být pod kontrolou. Avšak začaly tu být náznaky naší nekoncentrovanosti. Po tragické rozehrávce našeho gólmana jsme mohli inkasovat. To se událo v 64.minutě kdy domácí útočník z  levého křídla tvrdou ranou vyrovnal. Udělali jsme zase dvě změny v sestavě, ale tentokrát se neprojevily příznivě. Domácí neskutečně ožili a běhen 15 minut přidali další dvě branky. Náš závěrečný tlak pak vedl jen k tyči po střele Michala Večerky. Ztratili jsme tak dobře rozehraný zápas i všechny tři body.