M19 Adam Vožda rozstřílel Lhotu

FC AJAX Bezměrov : TJ Dolní Lhota/ Horní Lhota  12:2 (4:0)

Branky. 1:0 Adam Vožda  4, 2:0 Adam Vožda 12, 3:0 Vojtěch Krupař 17, 4:0 Adam Vožda 45, 5:1 Adam Vožda 56, 6:1 Adam Vožda 61, 7:1 Adam Vožda 66, 8:2 Adam Vožda 70, 9:2 Filip Dočkal 78, 10:2 Adam Vožda 84, 11:2 Matěj Dočkal 86, 12:2 Lukáš Poledňák 88

Sestava: Matěj Polášek – Jiří Svoboda, Tomáš Sedláček, Patrik Strážnický –  Matěj Dočkal, Lukáš Poledňák, –  Matyáš Morkus, Vojtěch Krupař, Adam Vožda- Daniel Boserle, Filip Dočkal

Po smolné remíze v Tečovicích nastoupili naši junioři v domácím prostředí proti celku z druhé poloviny tabulky. Od první do poslední minuty byla zřejmá naše převaha. Skóre otevřel už ve 4 minutě  Adam Vožda, Ve 12 minutě už jsme díky stejnému hráči vedli 2:0. ´vodní čtvrthodinu pak završil gólem na 3:0 Vojtěch Krupař. Brankou do šatny dokončil hatrick v poslední minutě poločasu opět Adam Vožda.

V druhé půli se hosté trochu osmělil a snížili na 4:1. To ovšem neměli dělat. Vyprovokovali takový gólostroj Adama Voždy, že ten se zastavil až na osmi gólech. K tomu přidali po brance bratři Dočkalové a poslední zásah patřil Lukáši Poledňákovi.  V tabulce jsme se vyšvihli zpět na první místo. Boj o postup tak bude nadále zajímavý.