Muži splnili povinnost v Bařicích

TJ Bivoj Bařice: FC AJAX Bezměrov 0:5 (0:3)

branky: 0:1 Miroslav Pecho 34, 0:2 Roman Hadraba 35, 0:3 Jan Hrabal 41, 0:4 Adam Vožda 75, 0:5 Adam Vožda 80

Sestava: Matěj Polášek – Jakub Komárek, Aleš Vejtasa, Michal Kroupa – Matěj Dočkal, Patrik Strážnický- Adam Vožda, Jan Hrabal Patrik Houra – Filip Dočkal, Radim Adamov

Miroslav Pecho, Roman Hadraba, Duhan Hazinedar

Na jednoho s nejslabších soupeřů jsme vlétl od první minuty. Ale byl to festival promarněných šancí. Domácí byli rádi, že se asi dvakrát dostali za půlku. Až změny v sestavě a příchod uzdravených opor přinesl první gól. Ten vsítil Mirek Pecho. Na druhý gól pak přihrál Romanu Hadrabovi, který sólem a blafákem rozvlnil síť podruhé. Třetí branku pak přidal ještě Honza Hrabal, technicky, po zemi, k tyči. Druhý poločas se hrál ve stejném duchu. Nastřelil jsme dvě tyčky a dvě břevna. Soupeř dokonce dvakrát z dálky trefil naši branku. Až v posledních patnácti minutách se podařilo dvěma góly Adama Voždy upravit výsledek na 0:5. Příště se ovšem budeme muset výrazně zlepšit. Takový výkon by na silnějšího soupeře nemusel stačit,