U15: Zasloužená remíza v Bystřici

2.10. 2021

TJ Bystřice pod Hostýnem/ Slavkov pod Hostýnem: FC AJAX Bezměrov 3:3 (2:0)

branky: 2:1 Matěj Domanský 38 min, 3:2 Ondřej Sedlařík 50 min, 3:3 Jakub Svačina 62 min

Sestava: Matyáš Kobliha – Vítek Strážnický, Tomáš Bartoš, Jakub Svačina, Alena Zemánková – David Sklenář, Matěj Domanský, Václav Mikuláš, Ondřej Sedlařík- Jan Jarka, Daniel Boserle

Adam Chaloupka, Lucie Opelíková, Klára Pavelková, Milan Bittó, Filip Šimek

V tomto zápase nám opět nevyšel začátek. Brzy jsme prohrávali  2:0. Tak skončil i poločas. Na začátku druhé půle se nám ale povedlo snížit na 2:1. Premiérově se trefil Matěj Domanský. Domácí ovšem do deseti minut navýšili rozdíl opět na dvě branky. Naši hráči se však nevzdali a následně se jim podařilo vyrovnat. Domácí již nestihli zareagovat a tak si naši hráči vezou  z Bystřice cenný první bod.