Muži prohráli i v Ratajích

Sokol Rataje: FC AJAX Bezměrov 6:0 (2:0)

Sestava: Roman Hadraba – Jakub Komárek, Dominik Bleša, Michal Kroupa- Patrik Strážnický, Jakub Ulehla – Adam Vožda, Filip Dočkal, Jan Hrabal- Patrik Houra, Miroslav Pecho

Lukáš Poledňák, Aleš Vejtasa, Filip Hanulík, Duhan Hazinedar

V souboji s prvním celkem tabulky jsme chtěli vyhrát a snížit ztrátu na čelo. V úvodu jsme sice měli jednu šanci, ale domácí zcela využívali naší špatné rozehrávky a postupně zcela ovládli hru. První branku jsme inkasovali až po dvojnásobném střídání po půl hodině. Druhý zásah jsme dostali až v závěru poločasu.

Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit hru a zápas výrazně zkomplikovat. Bohužel to byli domácí, kteří rychle rozhodli. Nejprve po standarce  a pak z pokutového kopu zvýšili na 4:0. To už jsme ale dohrávali o deseti po vyloučení Jakuba Ulehly při penaltovém zákroku. Zbytek zápasu už dostali šanci hráči z lavičky.

V tabulce jsme tak klesli až na páté místo.