M19: Další výhra dorostenců

FC AJAX Bezměrov: Tečovice/ Mysločovice 7:3 (3:3)

branky: 1:0 Patrik Strážnický 4, 2:0 Adam Vožda 8, 3:2 Adam Vožda 38, 4:3 Patrik Strážnický 65, 5:3 Matěj Dočkal 74, 6:3 Adam Vožda 82, 7:3 Vojtěch Beran 89

Sestava: Ondřej Loučka – Matyáš Morkus, Jakub Komárek, Matěj Polášek- Patrik Strážnický, Lukáš Poledňák- Adam Vožda, Filip Dočkal, Matěj Dočkal, – Vojtěch Krupař, Jakub Frýdl,

Hesham Ghothim, Drahomír Pavelka, Patrik Spálovský, David Nedbal, Vojtěch Beran, Jaroslav Lakatos

V tomto zápase nám vyšel úvod  v kterém jsme dvakrát skórovali. Soupeř po našich chybách ovšem vyrovnal. Ano branka Adama Voždy nestačila na vedení po prvním poločase. Hosté opět srovnali.

Ve druhé půli rozhodl svým premiérovým gólem střídající Patrik Spálovský. Hosté postupně fyzicky odpadli  a naši hráči pak přidali ještě tři branky. Tu poslední střelou z dálky  Vojta Beran.